Een baby en een driejarig kindje waren alleen in huis.
Een baby en een driejarig kindje waren alleen in huis. Jan van Steendelaar

Moeder opgesloten op balkon, brandweer forceert deur in Soest

22 april 2026 om 19:41 Overig

SOEST Paniek op woensdagmiddag bij een bewoonster van een flatwoning aan de Weegbreestraat: zij was op het balkon en kon niet naar binnen, doordat de deur in het slot viel. Een baby en een driejarig kind waren alleen in huis. Daarom deed ze een beroep op de brandweer. Die schoot haar direct te hulp.

door Jan van Steendelaar

Omdat er haast geboden was, werd de komst van de ladderwagen niet afgewacht en besloot de brandweer om de voordeur te forceren. Toen dit na enige moeite lukte, kon de hulpdienst de moeder naar binnen laten. 

HERSTELLEN

Het is niet bekend hoe de deur in het slot was gevallen. Mogelijk heeft het kind dit gedaan of heeft het de haak erop gedaan. De woningbouwcorporatie Portaal werd ingeschakeld om de schade te herstellen en de voordeur te vervangen.

Een baby en een driejarig kindje waren alleen in huis.
Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
advertentie