Tientallen mensen kregen een kortingsbon van het actieteam van BDUmedia, uitgever van de Soester Courant en de Baarnsche Courant.
Tientallen mensen kregen een kortingsbon van het actieteam van BDUmedia, uitgever van de Soester Courant en de Baarnsche Courant. Jaap van den Broek

Kortingsactie Soester Courant bij ‘t Vaarderhoogt slaat aan

17 maart 2025 om 17:15 Overig

SOEST Veel mensen vonden zaterdag de weg naar ‘t Vaarderhoogt. Dat is altijd al zo, maar nu was er extra veel voordeel te halen. Door een samenwerking met de Soester Courant en de Baarnsche Courant konden abonnees 20 procent korting krijgen op een boom naar keuze.

De enige voorwaarde hiervoor was dat ze de app van een van beide kranten op hun telefoon hadden geïnstalleerd (of dat alsnog ter plekke deden). Dat werd volop gedaan en waar nodig, hielp het actieteam van BDUmedia - uitgever van beide lokale kranten - een handje. Tientallen klanten uit Soest en Baarn van het drukbezochte tuincentrum kregen zo een aantrekkelijke korting aan de kassa.

Ook lieten zaterdag veel mensen hun tuinaarde gratis testen bij het tuincentrum aan de Dorresteinweg. Dat ging gepaard met een advies.

Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
advertentie