
Auto na botsing in Soest frontaal tegen lantaarnpaal
29 juni 2023 om 21:10 OngevalSOEST Bij een hevige autobotsing op de Hofstedering zijn donderdagavond twee auto’s zwaar beschadigd. Beide bestuurders werden door een ambulancier nagekeken, maar hoefden niet naar het ziekenhuis.
Door Jan van Steendelaar
Het ongeluk gebeurde door een voorrangsfout. Een automobilist reed over de Hofstedering in de richting van de Bunder. De bestuurder van deze bestelauto moest uitwijken voor een auto die van rechts uit de Schepel kwam. Beide auto’s raakten elkaar, waardoor de bestelauto frontaal tegen een lantaarnpaal in de middenberm tot stilstand kwam.
Beide auto’s moesten door een berger worden opgehaald. Een deel van de Hofstedering was gedurende de afwikkeling van de aanrijding voor het verkeer gestremd.

















