
Gewonden bij frontale autobotsing op Soesterbergsestraat
5 april 2022 om 18:48 OngevalSOEST Bij een frontale autobotsing op de Soesterbergsestraat zijn dinsdagmiddag twee inzittenden gewond geraakt. Zij waren beiden aanspreekbaar en zijn met de ambulance naar het ziekenhuis gebracht.
Omwonenden werden opgeschrikt door een harde klap. Twee auto’s hadden elkaar met hoge snelheid frontaal geraakt. De aanrijding werd veroorzaakt door een automobilist die de uitrit uitkwam van camping Het Bossch, even voorbij de bocht van Zonnegloren. De automobilist wilde linksaf de weg oprijden richting Soesterberg. Daardoor moest een van de andere weggebruikers uitwijken, met de botsing tot gevolg. Brokstukken van beide auto’s lagen her en der over de weg en de fietspaden ter weerszijden van de weg verspreid.
Omstanders haalden beide slachtoffers uit de auto en verleenden eerste hulp. Het duurde lang voordat er een ambulance was die de slachtoffers naar het ziekenhuis kon vervoeren. Gedurende de afhandeling van het incident leidde de politie het verkeer afwisselend over één rijbaan. Beide auto’s werden door een berger afgevoerd.

















