Afbeelding
Jaap van den Broek

Vlaggenparade met Soester scholieren voor EK Cross Country

17 november 2025 om 20:07 Overig

[SOEST} In de natuur van Soest gaan dinsdag 174 politiemensen uit twintig landen om het hardst rennen. Ze doen mee aan de EK Cross Country, die in de ochtend voor zowel dames als heren wordt gehouden. De vlaggen parade was maandag al.

Daarbij werd assistentie verleend door leerlingen van de 1e Van der Huchtschool. In Sportboulevard de Engh gingen ze de teams voor en droegen de de vlag van het  betreffende land. Het leverde een kleurrijk schouwspel op, waarbij de sporters een warm welkom kregen in een knusse sfeer.

De deelnemers hoefden zich tijdens de parade, een dag voor de Europese titelstrijd, niet uit te sloven. Voor en na de wedstrijd kunnen de atletische politiemensen gebruik maken van de faciliteiten van AV Pijnenburg. Maar op dinsdag blijven ze niet meer in ‘gelid’ staan. Dan snellen ze zo snel mogelijk van start naar finish.

Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
advertentie