Altijd dolle pret tijdens SES op de Eng.
Altijd dolle pret tijdens SES op de Eng. Jaap van den Broek

Volop actie tijdens Sport Event Soest op de Eng

13 juli 2025 om 13:00 Activiteiten

SOEST In de eerste week van de zomervakantie vindt op de Eng weer Sport Event Soest plaats. Op het evenemententerrein zijn er een week lang sportieve activiteiten

Voetbal, volleybal, dans, waterspellen en nog veel meer. Elke dag van 14.00 tot 16.00 uur zijn kinderen van 6 tot en met 12 jaar welkom voor een actief en vrolijk programma. Voor jongeren (13-25 jaar) is er van 19.00 tot 21.00 uur sport en gezelligheid.

Naast sport is er ook ruimte voor ontmoeting, een goed gesprek en inspirerende sketches tijdens de pauzes. Alles wordt georganiseerd door een enthousiast team van jonge sporters en vrijwilligers, verbonden aan de Evangelie Gemeente Soest (EGS).

Afgesloten voor beide groepen (6-25 jaar) wordt op vrijdag 25 juli om 15.00 uur met het SESfestival met springkussen, schmink, ijs en barbecue.

Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
advertentie