
Alzheimer Café: Dementie Goed Uitgelegd
7 januari 2024 om 08:00 ZorgSOEST/BAARN Alzheimer Café gaat ook in 2024 door. De eerste bijeenkomst van 2024 is op maandag 15 januari van 14.00 tot 15.30 uur in de Leuning aan de Oranjestraat 8 in Baarn. Dit keer gaan aan de hand van een vragenset de gastspreker en bezoekers in gesprek over dementie.
Wanneer er sprake is van dementie, is er veel behoefte aan informatie en praktische tips die houvast geven in deze nieuwe situatie. Je zoekt online, je leest een boek, je kijkt een film. Ook in gesprek gaan met anderen kan helpen om informatie en ervaringen te delen.
Het dementiespel ‘Dementie Goed Uitgelegd’ is ontwikkeld voor mensen met dementie, mantelzorgers, naasten en andere betrokkenen. Met vragen wordt op een laagdrempelige manier informatie gegeven en ervaringen van betrokkenen gedeeld over dementie.
Gastspreker Saskia Danen - initiatiefneemster van de Dementie-academie – heeft deze vragenset ontwikkeld. Samen met haar gaan de aanwezigen aan de slag om nieuwe inzichten te krijgen over het omgaan met dementie. Voorbeeld vraag: Ken je iemand met dementie? Vraag hem/haar eens hoe het is om dit te hebben?
Het Alzheimer Café is een trefpunt voor mensen met dementie, mantelzorgers, professionals en belangstellenden. De toegang en drankjes zijn gratis.
INFORMATIE
Voor meer informatie kunnen belangstellenden contact opnemen met Ieke Wagemakers, i.wagemakers@alzheimervrijwilligers.nl of tel. 06-51099335.
















