Hier kan het verkeer voorlopig niet rijden. (Brom)fietsers overigens wel.
Hier kan het verkeer voorlopig niet rijden. (Brom)fietsers overigens wel. Jaap van den Broek

Biltseweg tot en met 4 juli dicht tussen Soest en BIlthoven

14 juni 2026 om 14:55 Verkeer en vervoer

SOEST De rijbaan van Biltseweg is tussen Soest en BIlthoven van maandag 15 juni tot en met zaterdag 4 juli in beide richtingen afgesloten. (Brom)fietsers kunnen wel gewoon over het fietspad. De afsluiting van drie weken heeft te maken met werkzaamheden die de provincie laat uitvoeren.

De provincie laat het bestaande asfalt verwijderen en daarna nieuw asfalt, nieuwe markering en bermverharding aanbrengen. ,,Dit om de weg in een goede en veilige conditie te houden”, aldus een woordvoerder.

DRIE FASES

Om de verkeershinder zoveel mogelijk te beperken, worden de werkzaamheden uitgevoerd in drie fases. Daarbij is steeds een deel van de N234 in beide richtingen afgesloten.

Fase 1: van maandag 15 juni 06.00 uur tot en met zondag 21 juni is de N234 afgesloten vanaf de kruising met de Dolderseweg tot en met de kruising met de Embranchementsweg.

Fase 2: van maandag 22 juni 00.01 uur tot en met zondag 28 juni is de N234 afgesloten vanaf de kruising met de Embranchementsweg tot de kruising met de Koningsweg. De kruising met de Koningsweg (richting paleis) blijft beschikbaar.

Fase 3: van maandag 29 juni 00.01 uur tot zaterdag 4 juli 22.00 uur is de N234 afgesloten vanaf en inclusief de kruising met de Wieksloterweg Westzijde tot de kruising met de Koningsweg. De kruising met de Koningsweg blijft beschikbaar.

De genoemde tijden zijn onder voorbehoud. Afhankelijk van de voortgang van de werkzaamheden kunnen deze wijzigen.


Het werk wordt in drie fases uitgevoerd. - Jaap van den Broek

OMLEIDINGEN

Doorgaand verkeer wordt in beide richtingen omgeleid via de N221, N415, A27 en de N234. De omleidingsroutes worden met gele borden aangegeven. Houd rekening met extra reistijd, die kan oplopen tot 30 minuten. Het fietspad langs de N234 blijft tijdens alle fases beschikbaar voor fietsers en voetgangers. Een waarschuwing van de provincie: ,,Houd er rekening mee dat ook bestemmingsverkeer en hulpdiensten tijdelijk gebruikmaken van het fietspad.”

OPENBAAR VERVOER

Tijdens fase 1 rijdt de bus via een omleidingsroute. Bushaltes ‘Prins Hendriksoord’ en ‘Ernst Sillemhoeve’ vervallen tijdelijk. Tijdens fase 2 en 3 rijdt de bus weer volgens de gebruikelijke route. Het verdient aanbeveling voor vertrek een reis te checken via 9292.nl.

Als de planning wijzigt, bijvoorbeeld door slecht weer, wordt dat vermeld via de website van de provincie Utrecht en de BouwApp. In de BouwApp staat ook meer informatie over de werkzaamheden en kan men vragen stellen.

Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
advertentie