
RMN stelt ook in Soest weer hitteprotocol in
17 juni 2026 om 10:46 Natuur en milieuSOEST In elk geval van donderdag 18 tot en met zaterdag 20 juni past Reinigingsbedrijf Midden-Nederland (RMN) weer het hitteprotocol in. Dat kan eventueel na het weekeinde worden verlengd als de temperatuur hoog blijft.
Voor de komende dagen worden temperaturen tot wel iets boven de 30 graden Celsius voorspeld. In die gevallen gooit RMN de werktijden van zijn werknemers om. De medewerkers van RMN rijden bij een hitteprotocol de gebruikelijke routes, maar ze gaan dan al om 6.30 uur op pad. Daarom vraagt RMN de inwoners van Soest om hun container de voorafgaande avond al aan de straat te zetten.
Tijdens het hitteprotocol zijn ook de openingstijden van de recyclingstations aangepast: van 8.00 tot 12.00 uur en van 12.30 tot 15.00 uur.


















