
Smaakvol & Gastvrij
11 mei 2025 om 08:00 MaatschappelijkSOEST Smaakvol & Gastvrij beleeft op zaterdag 17 mei de maandelijkse editie. Tussen 10.00 en 12.00 uur is er dan weer van alles te doen in en rond de Open Hof.
In de voormalige kerk aan de Veenbesstraat staat vanaf 10.00 uur de koffie klaar. Bezoekers kunnen er terecht voor ontmoeting en een praatje. Amnesty International heeft weer een schrijftafel staan, waar de mensen petities tegen de schending van mensenrechten kunnen ondertekenen. Ook de mini biebs met ‘zwerfboeken’ voor jong en oud zijn geopend.
Wie van het oud-papier af wil, kan dat meenemen en buiten in de container deponeren. De opbrengst van het papier is bestemd voor activiteiten van de Open Hof.
LUNCH GESERVEERD
Om 12.00 uur wordt een lunch geserveerd, bereid door kok Alex Hop. Aanschuiven en een vorkje meeprikken kan voor 3,50 euro.
















