
Fiets winnen als bezorger van de Soester Courant
26 mei 2026 om 11:50SOEST Vanaf woensdag 3 juni zorgt Reli Groep voor de verspreiding van de Soester Courant en De Week regio Soest. Wie eenmaal per week de krant wil gaan lopen, kan zich aanmelden via de qr code in dit artikel. Dat geldt ook voor bestaande bezorgers die dat nog niet hebben gedaan.
Alle bezorgers maken daarna kans op een gratis stadsfiets ter waarde van 1.000 euro. Deze actie is mogelijk gemaakt door Bike Totaal Soest en BDUmedia, de uitgever van de Soester Courant en De Week regio Soest.
Er gaat één gratis stadsfiets uit. Alle andere bezorgers krijgen een tegoedbon, die geeft recht op 10 procent korting op de aanschaf van een stadsfiets bij BIke Totaal Soest aan de Koningsweg. Gebruik dus deze qr code om mee te doen.
Daniël van Helden van Reli Groep stelt verderop in deze editie van de krant het bedrijf voor, en benadrukt daarbij de ambities dat de Soester Courant elke woensdag trouw bij de abonnees in de bus bezorgd zal gaan worden.
p 5
Militairen maken kennis met bevolking
SOESTERBERG Militairen van de 43 Gemechaniseerde Brigade verhuizen binnenkort van de Johannes Postkazerne in Darp naar de Du Moulinkazerne in Soesterberg. Om kennis te maken met inwoners van onze gemeente en omliggende dorpen organiseren het bataljon en de gemeente Soest samen een bijeenkomst op het Den Berghplein in Soesterberg.
De mogelijkheid tot ontmoeting is op woensdag 3 juni van 13.00 tot 16.00 uur. Iedereen is welkom en de toegang is gratis. Er zijn ongeveer 150 militairen aanwezig en er zijn toespraken.
Na de ceremonie loopt een deel van de eenheid via de Rademakerstraat weg. Op het plein blijven militairen en voertuigen staan voor een static show. Bezoekers kunnen daar praten met militairen en verschillende voertuigen bekijken.
De verhuizing naar Soesterberg begint met de komst van de Charlie-compagnie van 45 Pantserinfanteriebataljon. In 2027 verhuist de rest van het bataljon. Burgemeester Metz: ,,Wij heten de militairen van 45 Pantserinfanteriebataljon van harte welkom.”
45 Pantserinfanteriebataljon is een moderne militaire eenheid die werkt met het pantsergevechtsvoertuig CV90. Omdat er in Nederland niet met dit voertuig geoefend kan worden, gaat de eenheid meerdere keren per jaar naar oefengebieden in Duitsland. De eenheid levert ook een bijdrage aan de NAVO-missie in Litouwen.