
Gratis winkelen voor de Voedselbank in Soest
30 september 2023 om 13:05 MaatschappelijkSOEST Op de Brink in Baarn vond zaterdag 28 juni de Lukkie Duck Race 2023 plaats. Het doel, 100% AED-dekking in Baarn, is ruimschoots gehaald. Vandaag werd de hoofdprijs uitgereikt en mocht er een minuut gratis worden gewinkeld voor het goede doel.
Maar liefst 20.000 euro werd opgehaald voor dit goede doel. Zaterdag werd de hoofdprijs uitgereikt aan de prijswinnaar. Na de laatste heat met badeendjes werd door burgemeester Mark Röell de hoofdprijs getrokken. Deze hoofdprijs werd gewonnen door Leo Venhuizen uit Soest.
Hij was erg enthousiast over de prijs, maar gaf al snel te kennen dat hij graag deze prijs wilde schenken aan de Voedselbank. Vanochtend vroeg ging Anita van der Leen van de Voedselbank Soest de winkelwagen vullen tijdens de minuut gratis winkelen bij Jumbo den Blanken in Baarn. Ze haalde bijna 500 euro aan goederen binnen, vooral wasmiddelen en koffieproducten. Jumbo Den Blanken vulde dat aan tot 500 euro. Leo Venhuizen, de prijswinnaar uit Soest was zelf ook aanwezig.
