PiMM, Plezierin Muziek Maken
PiMM, Plezierin Muziek Maken PVO

PiMM, Plezier in Muziek Maken, doe mee!!

dinsdag 27 oktober 2026 17:00 tot vrijdag 1 januari 17:45

Plezier in Muziek Maken!

Heb je het al gehoord? Op 27 oktober start in Soest het PiMM!-orkest. PiMM! staat voor Plezier in Muziek Maken. Dat is ook het doel van het orkest: kinderen laten ervaren hoe leuk het is om samen muziek te (leren) maken.

Kinderen kunnen vanaf zeven jaar meedoen. Verder zijn er geen voorwaarden. Kinderen hoeven geen muziekles te hebben gehad, ze hoeven ook geen noten te kunnen lezen. Oefenen doen we tijdens de repetitie. Het instrument hoeft in het begin niet mee naar huis. Dat kan als ze het later écht leuk vinden.

In het orkest leren de kinderen onder deskundige begeleiding een instrument te bespelen. Ze kunnen kiezen uit trompet, klarinet, trombone, dwarsfluit, saxofoon en slagwerk. Ze leren spelenderwijs noten lezen, tellen, luisteren én samen muziek maken.

De repetities zijn een mix zijn van samen oefenen en het geleerde in praktijk brengen door samen mee te spelen met leuke en voor de kinderen herkenbare YouTubes. 

Zo werken we toe naar een concert waar de kinderen iedereen voor mogen uitnodigen.

We repeteren iedere week op dinsdagmiddag van 17.00 tot 17.45 in het PVO-gebouw, Rembrandtlaan 9, Soest. De eerste repetitie is dinsdag 27 oktober. 

De kosten voor de hele periode van 10 weken zijn 50,00 euro. Geldproblemen moeten geen reden zijn om niet aan dit muziekproject mee te doen. Hulp nodig? Neem contact op via secretaris@pvosoest.nl

Wilt u meer weten of uw kind aanmelden? Neem dan contact met ons op via Esther Bakker, secretaris@pvosoest.nl

Locatie