In juni draaide burgemeester Rob Metz de deur van de garagebox al op slot.
In juni draaide burgemeester Rob Metz de deur van de garagebox al op slot. Eempers

‘Drugsgarage’ Plesmanstraat Soesterberg blijft langer gesloten

19 juli 2024 om 13:23 Misdaad

SOESTERBERG Een garagebox aan de Plesmanstraat in Soesterberg blijft nog eens zes maanden gesloten. In juni werden er door de politie drugs en spullen om verdovende middelen te produceren aangetroffen. Toen ging de garage al ‘op slot’.

Na verder onderzoek door de politie is er voldoende reden om de sluiting van het pand te verlengen tot in totaal zes maanden, laat de gemeente weten. Burgemeester Metz: ,,Ik wil hiermee enige vorm van drugsverbanden opheffen en voorkomen dat deze activiteiten kunnen worden voortgezet.”

VERDACHTEN

De politie zegt redenen te hebben gehad om in juni de garagebox aan de Plesmanstraat te controleren. Nadat er drugs en spullen waren gevonden, werden twee verdachten uit Austerlitz en Zeist aangehouden.

De politie had aanleiding om de garagebox te controleren en heeft alle aangetroffen spullen en drugs in beslag genomen. De gemeente heeft de box voor in ieder geval een maand gesloten.

We hebben uw oren en ogen nodig

VEILIG

Inwoners kunnen helpen om de woonomgeving veilig te houden, benadrukken gemeente en politie nog maar eens. ,,Drugshandel tegengaan kunnen de gemeente en de politie niet alleen. We hebben uw ogen en oren nodig.”

MELDEN

Meldingen van verdachte situaties kunnen worden bij de politie of de wijkagent. ,,Ook als u denkt dat zaken niet van belang zijn”, beklemtonen gemeente en politie. Dit kan door te bellen naar 0900-8844. Anoniem melding maken kan via Meld Misdaad Anoniem op 0800-7000 of www.meldmisdaadanoniem.nl.

Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
advertentie